Velká mechová soutěž o výhry v celkové hodnotě 11 000 Kč! Pro naše zákazníky i všechny ostatní.

Přinášíme vám velkou mechovou soutěž! O co hrajeme a jak se zúčastnit? Našich zákazníků si moc vážíme, proto výhra pro některého z nich bude opravdu velkolepá. Vyhrát však může každý. I ten, kdo u nás nikdy nenakoupil.

Výhra pro naše zákazníky, kteří nakoupili nebo nakoupí v období od 1.11.2020 do 1.11.2021:

Mechová stěna nebo obraz v hodnotě 10 000 Kč

Pokud jste zakoupili nebo plánujete zakoupit jakýkoli mechový produkt na našem e-shopu http://woodilo.cz nebo na prodejně WOODILO v Pardubicích, máte možnost vyhrát mechovou stěnu nebo mechový obraz podle vlastního přání v hodnotě 10 000 Kč. Jedná se o poukaz na jeden mechový produkt. Pokud cena převyšuje 10 000 Kč, je možné si doplatit např. větší rozměr. 

Pozn.: Min. počet soutěžních fotografií (zapojených zákazníků) pro pořádání soutěže je 20. Příspěvek za vás může zveřejnit někdo z přátel nebo rodiny (nemáte-li Facebook nebo Instagram).

 

Výhra pro "nezákazníky":

Poukaz na nákup na e-shopu nebo prodejně v hodnotě 1 000 Kč

Pokud ještě nejste naším zákazníkem, můžete vyhrát poukaz v hodnotě 1 000 Kč, který uplatníte na našem e-shopu https://woodilo.cz nebo na prodejně WOODILO design v Pardubicích.

 

Jak se zúčastnit? 

Jste-li náš zákazník, vyfoťte mechovou dekoraci nebo obraz z dílny WOODILO ve svém interiéru a

1) sdílejte fotku na Instagramu a označte naši stránku (@woodilo_cz)

nebo

2) sdílejte na Facebooku a označte naši stránku (Woodilo - Design ze dřeva a mechu)

Fotka, která nejvíce osloví naši nezávislou porotu, získá hlavní výhru. 

 

Nenakoupili jste u nás ještě? Zapojte se do soutěže o poukaz na nákup v hodnotě 1 000 Kč tím, že označíte naši facebookovou stránku Woodilo - Design ze dřeva a mechu jako "to se mi líbí" a do komentáře pod soutěžní příspěvek na FB napíšete "Soutěžím". Zapojit se mohou i naši zákazníci a zdvojnásobit tak svou šanci na výhru. 

Výherce poukazu v hodnotě 1 000 Kč bude náhodně vybrán pomocí webové aplikace. 

 

Od kdy do kdy soutěžíme? 

Soutěž trvá od 17. 7. 2021 do 1. 11. 2021 (23:59)

 

Jak proběhne vyhlášení?

Výherci budou kontaktování zprávou na Facebooku nebo Instagramu do 7 dnů po skončení soutěže. 

 

Ostatní důležité podmínky soutěže

Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání, soutěž zkrátit, odložit, přerušit nebo kompletně zrušit. Úplné aktuální znění pravidel bude vždy k dispozici na odkazu Pravidla soutěže, který bude umístěn v soutěžním postu. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit deklarovanou výhru výhrou obdobného typu. Případné námitky s průběhem soutěže lze pořadateli zaslat elektronicky prostřednictvím soukromé zprávy na sociální síti FACEBOOK v průběhu nebo nejpozději do 3 pracovních dnů od ukončení soutěže. Námitky podané později nebudou brány v potaz. Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži a/nebo osoby, jejichž soutěžní příspěvky jsou v rozporu s právními předpisy, a/nebo osoby jednající v rozporu s pravidly soutěže nebudou do soutěže zařazeny. Pokud se ukáže, že tato osoba se i přes uvedené stala výhercem, např. v důsledku duplicity FACEBOOK účtů, nemá nárok na výhru. Pořadatel si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit účastníka soutěže, jehož chování či profil FACEBOOK vykazuje známky nekalého či podvodného jednání (např.: duplicitní účet FACEBOOK). Pořadatel si dále vyhrazuje právo vyloučit účastníka soutěže, jehož chování či FACEBOOK profil odporuje pravidlům sociální sítě FACEBOOK. V případě zjištění tohoto porušení, či v případě podezření bude takový účet nahlášen jako podvodný a případné vydání výhry bude pozastaveno až do vyjádření správce či odpovědného pracovníka společnosti FACEBOOK. Pořadatel soutěže neodpovídá za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí v akci (především funkčnost sítě FACEBOOK). Pořadatel dále neodpovídá za doručení zprávy (komentáře), prostřednictvím které budou informováni výherci soutěže a za doručení výhry zaslané prostřednictvím doručovatele poštovních služeb. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele, zpracovatele a organizátora soutěže, a rovněž osoby jim blízké a ostatní spolupracující právnické a fyzické osoby podílející se na této soutěži včetně jejich zaměstnanců a osob jim i jejich zaměstnancům blízkých. V případě, že se některá z těchto osob stane výhercem, výhra jí nebude předána a propadá ve prospěch pořadatele soutěže. Tato soutěž není nikterak sponzorovaná, spravovaná nebo přidružená k elektronické sociální síti FACEBOOK. Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi, zpracovateli a pořadateli soutěže a nikoliv elektronické sociální síti FACEBOOK.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení