Žádný stres. Mechový obraz vám vydrží.

Mechové obrazy jsou nádherné a oživí každý interiér. Vyrobeny jsou z pravého mechu a nevyžadují žádnou údržbu. Není je potřeba zalévat a vydrží vám krásné 7-10 let

 
Pokud zajistíte správně prvotní podmínky, není se potřeba stresovat tím, že vám obraz "odejde" dřív. Jediné co vyžaduje je optimálně nastavená vlhkost. Jedná se však o zcela standardní vlhkost, kterou má většina z nás doma celý život.

 

Není pravda, že správné vlhkosti se vám nepodaří dosáhnout v panelovém domě. I na to je případně "fígl".

Péče o mechový obraz a dekorace

I přesto, že mechový obraz obsahuje pravý mech, tak se nezalévá. Mech je speciálně ošetřen a mumifikován. Obraz by měl být umístěn v místnosti s teplotou od 5-30 stupňů a s vlhkostí vzduchu 40-70 %. Vlhkost v tomto rozmezí je velmi důležitá, jedná se o standardní vlhkost v bytě či domě. Pokud ji nejste schopni doma dosáhnout přirozeně, může ji zajistit zvlhčovač vzduchu, který jistě v takovém případě oceníte i vy.

Nesvědčí mu přímé slunce (není odolný vůči UV záření) ani blízké umístění k radiátorům, krbům či klimatizacím. Jinak je velmi nenáročný. Pověsit ho můžete klidně i do úplně tmavého koutu.

Obraz snadno zbavíte prachu pomocí fénu nastaveného na nízkou teplotu (fénování za studena) nebo opatrně prachovkou. Rám pak můžete otřít navlhčeným hadříkem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení